Історія школи
Селище Брошнів бере свій початок приблизно з середини 50-х р.ХІХст коли побудовано перший тартак (пилораму). На роботу прибували робітники, для яких було побудовано декілька бараків. Ці люди осідали в місцевості поблизу с. Брошнів, і поселення названо Брошнів - Осада.
В селищі Брошнів грамоту знали одиниці. Однокласну школу відкрито в 1894 році.
Лише в 1912 році вона стала двокласною. Містилася школа в невеличкій хатині, яка складалася з однієї кімнати та сіней. Звичайно, що не всі діти шкільного віку навчалися.
У 1912 році школу перетворену на чотирикласну, яка розміщувалася в австрійському приміщенні барачного типу.
В 1921 році відкрилася семирічна школа з польською мовою навчання і тільки три години на тиждень відводилося на українську мову і літературу, які викладав учитель- поляк, що й сам не знав української мови. Відвідували школу близько триста учнів, переважно діти заможних батьків. Більшість дітей не ходили до школи, бо не мали в що одягнутися. Понад 70% мешканців Брошнева не знали грамоти.
В другій половині 50-х років XX ст., в Брошневі-Осаді були такі навчальні заклади:
- середня школа(десятирічка);
- вечірня школа робітничої молоді ;
- професійно- технічне училище (ФЗО, РУ, ПТУ).
В школі в 1957-1958 роках навчалося приблизно 780-800 учнів. Середня школа працювала в двох приміщеннях (корпусах) . Тепер їх уже немає. На місці одного корпусу стоїть 60-ти квартирний панельний житловий будинок, а другий корпус підприємець використовував, як цех по виготовленню меблів, але змушений був розібрати його через аварійний стан.
В 1959 році на посаду директора середньої школи було призначено Костюка Семена Михайловича. Під його керівництвом Брошнів-Осадська середня школа стала базовою школою в районі, було сформовано міцний педагогічний колектив. Про них пам'ятають і ще довго згадуватимуть мешканці селища.
В 1981 році в центрі Брошнева була побудована нова школа на 1100 учнів.
В 1984 році в школі нараховувалося 29 класів і близько 80-ти вчителів.
У 1991 році на посаду директора школи був призначений Павлів Іван Степанович.
У 2020 році на посаду директора школи була призначена Габльовська Оксана Миронівна.
У 2022 році на посаду директора була призначена Лагойда Оксана Михайлівна.
Сьогодні в школі навчається 724 учнів, а педагогічний колектив налічує 83 вчителя. Учні школи є активними учасниками та переможцями предметних олімпіад ІІ,ІІІ та ІV етапів.